Të fundit

Valbona Selimllari feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën ajo sot/ foto

Valbona Selimllari feston ditëlindjen, nuk do ta besoni sa vjec bën ajo sot/ foto

Valbona Selimllari, pavarsisht se kanë kaluar shumë vite që kur fitoi kurorën e misit të parë shqiptar, vazhdon të jetë e bukur.Bukuroshja, ka folur për herë të parë për moshën e saj. ‘Nuk ka asgjë për t’u fshehur. Unë jam e ’72-shit, ndonëse kudo ma […]

Ja cfare do të ndodh nesër në Bixhoz me Dashurinë; Ja kush e mbylli Aniken në dhomë /foto

Ja cfare do të ndodh nesër në Bixhoz me Dashurinë; Ja kush e mbylli Aniken në dhomë /foto

Shivai dhe Daksh arrijnë në disko. Shivai është i shqetësuar dhe niset për tek Anika. Ndërkohë ajo është shumë e frikësuar në errësirë. Dikush i kap këmbën dhe e rrëzon. Anika ulet në një qoshe dhe qan. Shivai vjen dhe e gjen aty. Anika përqafon […]

Për herë të parë në publik pas dasmes, Meghan vishet si princeshë e vertetë/ foto

Për herë të parë në publik pas dasmes, Meghan vishet si princeshë e vertetë/ foto

Shume pak dite kane kaluar nga dasma e dekades dhe ende te gjithe jane me mendjen te Meghan. Ajo tani eshte nje pjestare e nje prej familjeve me te fusishme boterore dhe dasma e saj i la te gjithe me mbresa shume te vecanta. Diten […]

U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

Veshje e vipave ne evente te ndryshme ngjall shume kuriozitet tek fansat e tyre por jo vetem. Zakonisht veshjet ndahen ne dy kategori,me te bukurat edhe ato me te shemtuar ndersa pjesa tjeter eshte paksa e lene ne hije. Fustani qe Bebe Rexha veshi ne […]

Trendi i rrobave të banjës këtë vit do tju lerë pa mend; Jeni gati ti vishni?/foto

Trendi i rrobave të banjës këtë vit do tju lerë pa mend; Jeni gati ti vishni?/foto

Tani eshte bere e udhes qe cdo vit te dali nje trend i ri per rrobat e banjes. Ashtu si edhe vitet e tjera kete vit rrobat e banjes vijne shume ndryshe.  Dizanji më i ri i rrobave të plazhi është kthyer në trendin më […]

Plas skandali ne familjen e Meghan, ja cfare bëri i ati  për të anulluar dasmën / foto

Plas skandali ne familjen e Meghan, ja cfare bëri i ati për të anulluar dasmën / foto

Me martesen e ciftit Harry dhe Meghan ne pah dolen shume gjera. Madje dolen edhe problemet qe Meghan ka me familjaret e saj. Te ftuar ne dasme nuk ishin shume prej tyre madje edhe i ati i  saj. Ai ka folur me princin per te […]

E mbani mënd Marisen e “rebeleve”?! Shikoni ndryshimin drastik në pamjen e saj/ foto

E mbani mënd Marisen e “rebeleve”?! Shikoni ndryshimin drastik në pamjen e saj/ foto

Nje nga telenovelat me te ndjekura ne Shqiperi edhe ne mbare boten ka qene “Rebelet”. Te gjithe adoleshentet kane qene perpara ekranit te Tv kur kjo telenovele jepej. Katershja fantastike por edhe aktoret e tjere na kane bere per vete qe ne momentin e pare […]

Receta më e fuqishme kundër rrudhave me SHEQER;Do të habiteni nga rezultati i menjëhershëm

Receta më e fuqishme kundër rrudhave me SHEQER;Do të habiteni nga rezultati i menjëhershëm

Kur jemi nen moshen 25 vjec ne nuk shqetesohemi fare per rrudhat por jemi vetem ne kerkim te recetave te bukurise per lekure te paster apo me shkelqim. Por ne momentin qe ne na dalin rrudhat e para fillojme te alarmohemi ndaj me kete recete […]

Mamaja e Almedës përfundon në spital;Bukuroshja lutet për atë/foto

Mamaja e Almedës përfundon në spital;Bukuroshja lutet për atë/foto

Aktorja dhe moderatorja e Almeda Abazi eshte perfolur shume kohet e fundit nga portalet. Ajo momentalisht eshte prezantuese e spktaklit “Dancing with the stars” dhe kjo e ka bere qe te jete ne qender te vemendjes. Por ajo ka publikuar nje foto ne rrjetin e […]

Ja si duket sot aktorja që luante telenovelën “E shëmtuara Beti”; Do të habiteni

Ja si duket sot aktorja që luante telenovelën “E shëmtuara Beti”; Do të habiteni

E shemtuara Beti ka qene nje nga telenovelat qe na ka mbajtur mberthyer pas ekranit. Nje vajze e varfer qe nuk dinte te kujdesej per veten dhe me pas me ndihmen e profesionisteve shnderrohet ne nje vajze shume te bukur. Nje fabul e gjetur kjo […]