Uncategorized

Ja sa pike i dha publiku Italian Shqiperise, pasi juria na dha 0 pike/ foto

Ja sa pike i dha publiku Italian Shqiperise, pasi juria na dha 0 pike/ foto

Mbreme ka qene nata finale e festivalit Eurovizion ku fitues ishte kengetarja qe perfaqesonte Izraelin. Shume pakenaqesi ka patur per kete fitore. Ne u perfaqesuam nga Eugent Bushpepa ku dolem vendi i 11-te. Zhgënjimi i menjëhershëm i shqiptarëve ishte votimi i jurisë italiane e cila nuk […]

Ja cfarë mendimi ka Lori Hoxha për Luana Vjollcën (foto)

Ja cfarë mendimi ka Lori Hoxha për Luana Vjollcën (foto)

Te gjithe e njohim trashegimtaren e Top Chanel,bukuroshen Lori Hoxhen. Ndersa Luana Vjollca eshte vajza me seksi e showbizit ku cdo gje qe ben kthehet menjehere ne lajm per publikun. Lori nuk para publikon foto me personazhet qe punojne ne Top Chanel por me Luanen […]

Receta për ZBARDHJEN e fytyrës në kushte shtëpie…

Receta për ZBARDHJEN e fytyrës në kushte shtëpie…

Deshironi te zbardhni lekuren edhe njekohesiht te mos keni shenja ne lekure? Ta keni ate te paster te bukur dhe te rigjenruar? Kjo eshte nje maske shume efektive pasi kombinimi i ketyre perberesve ben qe  lekura juaj te pastrohet ne thellesi dhe ne te njejten […]

Marina Vjollca flet për herë të parë për shtatzaninë e saj….

Marina Vjollca flet për herë të parë për shtatzaninë e saj….

Marina Vjollca moderatorja e njohur eshte perfolur shume per nje shtatzani. Ajo vitin e kaluar eshte martuar me kengetarin nga Kosova, Getoar Selimi. Deri me tani asnjeri nga ata  nuk ka folur ne lidhje me kete teme. Por nje foto e Marines e postuar diten […]

Astrologia Meri Shehu: Ja kush është shenja që nesër do të marrë një shumë të madhe parash…

Astrologia Meri Shehu: Ja kush është shenja që nesër do të marrë një shumë të madhe parash…

Neser do te jete nje dite e qete per te gjitha shenjat. Dielli nuk do te jete me ne kundershtim me Jupiterin dhe fati do ti buzeqesh shume prej shenjave. Te gjitha shenjat do te kene fat ne dashuri dhe familje por vetem njera prej […]

Receta e VAJIT të ngrohtë të ULLIRIT për rritjen e flokut 7 cm në JAVË..

Receta e VAJIT të ngrohtë të ULLIRIT për rritjen e flokut 7 cm në JAVË..

Receta e VAJIT te ngrohte te ULLIRIT per rritjen e flokut 3cm ne JAVE… Vec rritjes kjo maske eshte rigjeneruese,trajtuese per floket e demtuar,u jep shkelqim dhe volum!Kjo maske eshte efektive dhe e lehte per tu aplikuar.Nuk ju merr shume ne realizimin e maskes dhe […]

Si të zbardhni lëkurën dhe të eleminoni aknet me sodë buke dhe vaj ulliri

Si të zbardhni lëkurën dhe të eleminoni aknet me sodë buke dhe vaj ulliri

Dëshironi të eleminoni përfundimsisht prezencen e akneve në fytyren tuaj me një formulë magjikë? Atëherë, jemi të gëzuar t’ju themi që kjo formulë magjike ekziston, dhe përgjigja është tek produktet natyral. Këtë recetë mund t’a përgatisni me përbërësit që keni në shpi sepse është fare […]

Besi duke prekur barkun e rrumbullakosur te Xhensiles ne muajin e 8 te shtatzanise/ foto

Besi duke prekur barkun e rrumbullakosur te Xhensiles ne muajin e 8 te shtatzanise/ foto

Besi dhe Xhensila janë njëri nga çiftet më të komentuara sidomos tashme  që shumë shpejt do të bëhen prindër. Xhensila ka qene e rezervuar te hedhja e fotove ne kete periudhe dhe ka preferuar qe te hedh me pak. Por mbremjen e djeshme ne eventin […]

Do të habiteni kur të shikoni qerpikët e gjatë dhe natyral të Amit…(foto)

Do të habiteni kur të shikoni qerpikët e gjatë dhe natyral të Amit…(foto)

Amarda Toska pas lindjes se vajzes se saj Sia duket se ka ardhur vertet shume ne formë. Ka edhe disa kilogram per te hequr por kjo eshte fare normale. Ajo ka filluar aktivitetin e saj si gjithmone madje ka ndare edhe shume foto ne instagram. […]

6 GABIMET e pafalshme që femrat bëjnë gjate makeupit

6 GABIMET e pafalshme që femrat bëjnë gjate makeupit

Te gjitha ne femrat kemi deshire qe te bejme nje makeup te bukur gjate dites dhe sidomos ne darke por gjithmone bejme gabime te cilat ne nuk i kuptojme.Kur them nuk i kuptojme e kam fjalen qe jane disa gabime shume te vogla ne dukje […]