Uncategorized

U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

U tallën me fustanin e Bebe Rexhës por ja vlera marramëndese e tij/foto

Veshje e vipave ne evente te ndryshme ngjall shume kuriozitet tek fansat e tyre por jo vetem. Zakonisht veshjet ndahen ne dy kategori,me te bukurat edhe ato me te shemtuar ndersa pjesa tjeter eshte paksa e lene ne hije. Fustani qe Bebe Rexha veshi ne […]

Ja ku do e kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry/foto

Ja ku do e kalojnë muajin e mjaltit Meghan dhe Harry/foto

Pushimet  muaji te mjaltit jane me te emblat per te gjitha ciftet. Sidomos pas nje dasme shume te lodhshme te sapomartuarit kane nevoj te pushojne dhe te relaksohen. Te njejten gje do te bej edhe cifti Harry Meghan. Destinacioni i tyre per te pushuar eshte […]

Shikoni sa e bukur është vajza e vogël e Valbona Selimllarit/foto e pa publikuar

Shikoni sa e bukur është vajza e vogël e Valbona Selimllarit/foto e pa publikuar

Valbona Selimllari eshte missi i pare shqiptar dhe vazhdon te jete ende e bukur si ne diten e pare kur e kemi njohur. Ajo eshte nene e tre femijeve, dy djem edhe nje vajze. Dy djemte e Valbones ne i kemi psre neper foto por […]

Rashel Kolaneci tregon format perfekte me rroba banje; Ja sekreti/ foto

Rashel Kolaneci tregon format perfekte me rroba banje; Ja sekreti/ foto

Bukuroshja Rashel Kolaneci eshte nje nga vajzat me te perfolura ne showbizin shqiptar vecanerisht ne rrjetet sociale. Ajo eshte bere e njohur per format e saj bombastike. Diten e sotme ajo ka publikuar nje foto me rroba banjo ku ka treguar format e saj dhe […]

Ja ku po i kalon Sia pushimet e para; Ami zgjedh për atë një vend përrallor

Ja ku po i kalon Sia pushimet e para; Ami zgjedh për atë një vend përrallor

Amrda Toska bashke me familjen e saj kane preferuar te bejne disa dite pushime ne Austri. Viena,kryeyteti i ketij vendi te ofron shume gjalleri dhe ndertesat e bukura e te larta te kenaqin pafund. Ne ditet qe ne jemi pushim i shfrytezojme ne maksimum madje […]

Ja sa pike i dha publiku Italian Shqiperise, pasi juria na dha 0 pike/ foto

Ja sa pike i dha publiku Italian Shqiperise, pasi juria na dha 0 pike/ foto

Mbreme ka qene nata finale e festivalit Eurovizion ku fitues ishte kengetarja qe perfaqesonte Izraelin. Shume pakenaqesi ka patur per kete fitore. Ne u perfaqesuam nga Eugent Bushpepa ku dolem vendi i 11-te. Zhgënjimi i menjëhershëm i shqiptarëve ishte votimi i jurisë italiane e cila nuk […]

Ja cfarë mendimi ka Lori Hoxha për Luana Vjollcën (foto)

Ja cfarë mendimi ka Lori Hoxha për Luana Vjollcën (foto)

Te gjithe e njohim trashegimtaren e Top Chanel,bukuroshen Lori Hoxhen. Ndersa Luana Vjollca eshte vajza me seksi e showbizit ku cdo gje qe ben kthehet menjehere ne lajm per publikun. Lori nuk para publikon foto me personazhet qe punojne ne Top Chanel por me Luanen […]

Receta për ZBARDHJEN e fytyrës në kushte shtëpie…

Receta për ZBARDHJEN e fytyrës në kushte shtëpie…

Deshironi te zbardhni lekuren edhe njekohesiht te mos keni shenja ne lekure? Ta keni ate te paster te bukur dhe te rigjenruar? Kjo eshte nje maske shume efektive pasi kombinimi i ketyre perberesve ben qe  lekura juaj te pastrohet ne thellesi dhe ne te njejten […]

Marina Vjollca flet për herë të parë për shtatzaninë e saj….

Marina Vjollca flet për herë të parë për shtatzaninë e saj….

Marina Vjollca moderatorja e njohur eshte perfolur shume per nje shtatzani. Ajo vitin e kaluar eshte martuar me kengetarin nga Kosova, Getoar Selimi. Deri me tani asnjeri nga ata  nuk ka folur ne lidhje me kete teme. Por nje foto e Marines e postuar diten […]

Astrologia Meri Shehu: Ja kush është shenja që nesër do të marrë një shumë të madhe parash…

Astrologia Meri Shehu: Ja kush është shenja që nesër do të marrë një shumë të madhe parash…

Neser do te jete nje dite e qete per te gjitha shenjat. Dielli nuk do te jete me ne kundershtim me Jupiterin dhe fati do ti buzeqesh shume prej shenjave. Te gjitha shenjat do te kene fat ne dashuri dhe familje por vetem njera prej […]