Televizion

Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Para disa muajsh ne media u perfol se do te fillonte nje nga emisionet me te ndjekur ne shqiperi si ‘Big Brother’ dhe kete here ndryshe nga te gjitha edicionet e kaluara banoret e shtepise me te famshme ne Shqiperi do te ishin Vipat. Pas […]

Dhuroi mëlçinë e saj për 60-vjeçarin, arsyeja përloti gjithë pubikun

Dhuroi mëlçinë e saj për 60-vjeçarin, arsyeja përloti gjithë pubikun

Në emisionin ‘E diela shqiptare’ në rubrikën ‘Ka një mesazh për ty’ dje u be pjësë një vajzë e quajtur Gentiana Syla e cila u ftua në emision nga një familje për t’i dhënë një mesazh.Vajza nga Tropoja kishte bërë për famijen në flaje një […]