Televizion

Ish banorja e BIg Brother i rrëmben emisionin Jonida Shehut; Ja cka ndodhur

Ish banorja e BIg Brother i rrëmben emisionin Jonida Shehut; Ja cka ndodhur

Tetorin e vitit të kaluar Jonida Shehu u largua nga “Top Channel” dhe kjo bëri shumë bujë në media. Madje moderatorja u kthye në qendër të vëmendjes edhe për faktin se ku do ta shihnim sërish në ekran. Loading… Njëherë u tha se ajo do […]

Pasi i “rrëmbeu” fitoren Aulonës, Soni sherr me komentuesen: Po të tregoja votat do frikësoheshe…

Pasi i “rrëmbeu” fitoren Aulonës, Soni sherr me komentuesen: Po të tregoja votat do frikësoheshe…

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Soni Malaj, një natë më parë arriti të fitojë spektaklin e kërcimit “Dancing with the stars”, duke fituar kështu edhe një apartament. Në finale Soni doli së bashku me gazetaren e njohur Aulona Musta, e cila gjithashtu ishte pretendete […]

Ja kush e fitoi Kupën e ‘Dancing with The Stars’ mbrëmë /foto

Ja kush e fitoi Kupën e ‘Dancing with The Stars’ mbrëmë /foto

Vlerësuar si një nga konkurrentet qe ne çdo takim me publikun ka ardhur ndryshe, Soni Malaj ka triumfuar ne mbrëmjen finale te spektaklit, duke fituar çdo sfide përballë 11 konkurrenteve te tjerë për 3 muaj. Loading… Ne teatrin e kërcimit, 6 finalistet kane përcjellë ethet […]

Blendi Fevziu ‘ndan mendjen’; Ja në cilin televizion do e shikoni sezonin e ardhshëm

Blendi Fevziu ‘ndan mendjen’; Ja në cilin televizion do e shikoni sezonin e ardhshëm

Blendi Fevziu ka marrë vendimin përfundimtar, gazetari dhe drejtuesi i mirënjohur i emisionit politik “Opinion”, Blendi Fevziu do të vijojë të jetë pjesë e familjes së madhe të Televizionit Klan.Pjesë e këtij televizioni prej më shumë se 20 vjetësh, Blendi Fevziu ka shuar çdo dyshim […]

Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Fillon Big Brother Vip, ja kush do e prezantojë spektaklin

Para disa muajsh ne media u perfol se do te fillonte nje nga emisionet me te ndjekur ne shqiperi si ‘Big Brother’ dhe kete here ndryshe nga te gjitha edicionet e kaluara banoret e shtepise me te famshme ne Shqiperi do te ishin Vipat. Pas […]

Dhuroi mëlçinë e saj për 60-vjeçarin, arsyeja përloti gjithë pubikun

Dhuroi mëlçinë e saj për 60-vjeçarin, arsyeja përloti gjithë pubikun

Në emisionin ‘E diela shqiptare’ në rubrikën ‘Ka një mesazh për ty’ dje u be pjësë një vajzë e quajtur Gentiana Syla e cila u ftua në emision nga një familje për t’i dhënë një mesazh.Vajza nga Tropoja kishte bërë për famijen në flaje një […]