Që prej kohës kur u bë publik lajmi i shtatzënisë, Xhensila Myrtezaj i ka rralluar daljet publike. Megjithatë ajo para pak ditësh lajmëroi publikimin e klipit më të fundit në bashkëpunim me Ardian Bujupin. Projekti u prezantua zyrtarisht disa minuta më parë dhe është padyshim kënga që do ndezi verën. Xhensila është shfaqur shumë energjike […]

Showbiz

Ajo është ndoshta personazhi më karizmatik i familjes mbretërore britanike, njëherazi edhe më jetëgjata në drejtimin e saj. Por pavarësisht natyrës së akullt, që në shumicën e rasteve është e diktuar nga kodet protokollare dhe rregullat e oborrit, mbretëresha Elizabeth ka treguar që është mbështetësja më e madhe e familjes së saj, sidomos dukës së […]

Showbiz