Showbiz

Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

e veçantë dhe që djemtë, i çmendi krejt anë e mbanë! Por, sex symboli i ekraneve shqiptare Luana Vjollca përveç të kuqes, ka një tjetër ngjyrë të preferuar të cilën e bën shpesh pjesë të paraqitjeve të saj, ku për hir të së vërtetës i […]

Hervin Culi sulmon Mirush Kabashin; Mashtrues ordiner, e merr rrogën kot…

Hervin Culi sulmon Mirush Kabashin; Mashtrues ordiner, e merr rrogën kot…

Hervin Çuli, Drejtor i Teatrit Kombetar ka shpërthyer në ofendime ndaj aktorit Mirush Kabashi pas akuzave të këtij të fundit. I ftuar në “Studio e Hapur”, Kabashi ka folur për çensurë në këtë institucion duke u shprehur: “Natyrisht që ka censurë. Ajo ka kaluar nga pushteti […]

«Ç’të bën fëmija,s’ta bën as Perëndia» Aulonën dhe Rudinën i bashkon i njëjti ‘hall’ me vajzat

«Ç’të bën fëmija,s’ta bën as Perëndia» Aulonën dhe Rudinën i bashkon i njëjti ‘hall’ me vajzat

Amara dhe Mia, ndonëse nuk kanë një llogari tyren në instagram, vajzat e e vogla i njohim nga prindërit, më saktë nga mamatë ! Mia lule qingji e Rudinës dhe Amara e Aulonës ! Jo rrallë herë të voglat janë protagoniste të postimeve të dy […]

Jona Spahiu bëhet NUSE; Ja si duket me fustanin e bardhë duke kërcyer /video

Jona Spahiu bëhet NUSE; Ja si duket me fustanin e bardhë duke kërcyer /video

Jona Spahiu prezantuesja e embel dhe shume e dashur ka kurorëzuar mbrëmjen e sotme në martesë dashurinë me Frenklin, ne nje ceremoni shume private. E megjithe privatesine qe Jona ka dashur te ruaj nuk kishte si te mos dilnin foto dhe video nga dasma. Jona […]

A është shtatëzanë Marina?! Luana sapo i shtoi të gjitha dyshimet me këtë që tha

A është shtatëzanë Marina?! Luana sapo i shtoi të gjitha dyshimet me këtë që tha

Sic dihet tanime pas martese ne Shqiperi ka vetem nje pyetjeper ciftet e reja e keshtu dolen me shpejtesi lajmet edhe per shtatezanine e Marines. Asgje nuk eshte konfirmuar deri tani dhe cdo gje ka mbetur ne formen e thashethemeve por nderkohe Mmarina eshte shume […]

Luana dhe Bujar Qamili sjellin kengen e re por zëri i Luanës na habiti..

Luana dhe Bujar Qamili sjellin kengen e re por zëri i Luanës na habiti..

‘Mi dhe flakë mallit tim” Kjo është kënga më e re që Luana Vjollca ka lansuar në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Bujar Qamili.Kënga është lansuar sot në orën 17:00 dhe ishte një befasi e këndshme për të gjithë adhuruesit e këngëtares dhe këngëtarit.Ajo është […]

Rrogat e çmendura të 4 prezantuesve shqiptarë, ja kush paguhet më shumë?

Rrogat e çmendura të 4 prezantuesve shqiptarë, ja kush paguhet më shumë?

Po të dëgjosh për shifrat e parave që paguhen disa prej drejtuesve të emisioneve më të ndjekura në Shqipëri, të duket se nuk jeton në një vend ku rroga mesatare është 40000 mijë lekë dhe se ende dyqanet e të gjitha lagjeve mbajne fletore ku […]

Nuk do ti besoni syve; Miriami prezanton vellain e Albanit dhe ai eshte identik me te

Nuk do ti besoni syve; Miriami prezanton vellain e Albanit dhe ai eshte identik me te

Vëllai i vogël i Alban Skënderajt feston sot ditëlindjen dhe Miriami është kujdesur të bëjë për të një urim special. Ata janë një familje e madhe e mbushur me harmoni dhe këtë e kanë treguar në disa postime. Loading… Miriani ka postuar në ‘InstaStory’ një […]

3 muaj pas lindjes Floriana Garo tregon trupin ne plazh me rroba banje / foto

3 muaj pas lindjes Floriana Garo tregon trupin ne plazh me rroba banje / foto

Moderatorja Floriana Garo ka filluar zyrtarisht sezonin e pushimeve.Tre muaj pas lindjes së vajzës Adia, ajo ka pozuar me bikini dhe duket se nuk ka humbur asgjë nga trupi isaj prej modeleje. Floriana ka zgjedhur Turqinë për disa ditë relaksi. Ndërkohë qe ajo u përfol […]

Interneti u çmend: Nora Istrefi nje kopje e Jennifer Lopez në fotot e fundit

Interneti u çmend: Nora Istrefi nje kopje e Jennifer Lopez në fotot e fundit

Dikur ka qenë Elvana Gjata e para që u inspirua shumë jo vetëm nga muzika e yllit botëror Jennifer Lopez, por edhe për pamjen. Rreth 10 vite më parë, Gjata u shfaq te “Kënga Magjike” me një fustan të gjatë të bardhë dhe me flokë […]