Personazh

Meghan dhe Harry shtyjnë muajin e mjaltit, zbulohet arsyeja/ foto

Meghan dhe Harry shtyjnë muajin e mjaltit, zbulohet arsyeja/ foto

Pas marteses zakonisht cifti shkon per muaj mjalti por jo per ciftin me te komentuar te kesaj dekade. Ata e kane shtyre muajin e tyre te mjaltit dhe kjo menjehere nxiti komentet se perse ndodhi keshtu. Pas dasmes madheshtore te gjithe po prisnin qe cifti […]

Ja si duket Meghan vetëm 2 ditë pas dasmës mbretërore / foto

Ja si duket Meghan vetëm 2 ditë pas dasmës mbretërore / foto

Festa mbaroi! Meghan Markle dhe Princi Harry kanë lënë zyrtarisht Keshtjellen Windsor pasi kaluan natën e tyre të parë së bashku si një çift i martuar. Ooh la la! Revista Helloo! raporton se Meghan dhe Harry jane fotografuar duke e lënë Windsor, me shumë gjasa […]

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar MAKEUP-i i thjesht i Meghanit, zbulohet shifra/ foto

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar MAKEUP-i i thjesht i Meghanit, zbulohet shifra/ foto

Meghan Markle eshte ne qender te vemendjes boterore per dasmen e saj super luksoze qe zhvilloi me Princin Harry. Ne dukje e thjeshte por me shifra marrmanedese te fshehura. Meghan menjehere pas marteses mori edhe titullin Dukesha e Suseksit dhe tani eshte zyrtarisht pjese e […]

Zbulohen produktet e MAKEUP-it që përdori Meghan për dasmën, ja sa kushtojnë/ foto

Zbulohen produktet e MAKEUP-it që përdori Meghan për dasmën, ja sa kushtojnë/ foto

Këto janë produktet që përdori Meghan për grimin e dasmës. Megjithëse u mendua  Markle grimoi vetën, për këtë pjesë u kujdes miku i saj i vjetër Daniel Martin. Këto janë produktet që ka përdorur Markle. Baza: Dior Backstage Face and Body Foundation, 40 dollarë Buzët: […]

Harrojeni nusen, mbesa e princeshë Dianës tërhoqi të gjithë vëmendjen në dasmë /foto

Harrojeni nusen, mbesa e princeshë Dianës tërhoqi të gjithë vëmendjen në dasmë /foto

Nje gje eshte pak por e sigurt qe Meghan Markle keto dite ka qene personi me i kometuar ne te gjithe boten! Çfarë veshi, si u trukua, çfarë modeli flokesh zgjodhi e gjitha rreth ceremonise u kometua dhe vazhdon te komentohet ne rrjetet sociale. Por […]

U duk si një nuse e thjesht por ja shuma marramëndëse që ka kushtuar fustani i dasmes së Meghan/ foto

U duk si një nuse e thjesht por ja shuma marramëndëse që ka kushtuar fustani i dasmes së Meghan/ foto

Fustani i pare i ceremonise zyrtare te dasmes mbreterore ishte nje nga me te komentuarit ne rrjetet sociale. Disa e cilesuan si nje nuse shume te thjesht me nje fustan te thjesht por te gjithe qenkemi gabuar kir menduam se ishte i tille. Ky fusatn […]

Prapaskenat e dasmës: Mbreteresha nuk ishte dakord me dasmën në kishë, ja pse shkoi/ foto

Prapaskenat e dasmës: Mbreteresha nuk ishte dakord me dasmën në kishë, ja pse shkoi/ foto

Komentet mbi dasmen e dekades jane te pafundme gjithashtu nuk kishte si te mungonin edhe prapaskenat e saj. Qarkullojne zera se mbreteresha Elisabeta nuk ishte dakord qe cifti te martohej ne kishe. Kjo ka nje arsye te llogjikshme sepse Meghan ishte e martuar edhe nje […]

Princi Harry ftoi në dasëm 2 ish të dashurat e tij, ja si reagoi princesha Meghan/ foto

Princi Harry ftoi në dasëm 2 ish të dashurat e tij, ja si reagoi princesha Meghan/ foto

Dasma e mrekullueshme mbreteore kishte me qindra te ftuar dhe me miliona sy qe e ndoqen nga ekrani. Ajo qe ra ne sy ne kete dasem pervec te tjerave ka qene edhe prania e dy ish te dashurave te princit Harry. Disa dite para dasmes […]

Zbulohet cfarë i tha Harry Meghanit sapo e pa me fustanin e bardhë/ foto

Zbulohet cfarë i tha Harry Meghanit sapo e pa me fustanin e bardhë/ foto

Nje moment shume i vecante ka qene dje per familjen mbreterore martesa e princit Harry me Meghan Markle nje amerikane me nje nga prinderit nga Xhamajka. Ka qene nje moment i vecante edhe per ciftin gje qe u pa edhe gjate ceremonise. Meghan u drejtua […]

Meghan ka qënë e martuar edhe më parë; Ja si dukej ajo nuse atëherë / foto

Meghan ka qënë e martuar edhe më parë; Ja si dukej ajo nuse atëherë / foto

Meghan Markle u martua me një Princ të shtunën në Ëindsor Castle, por për ata që nuk janë në dijeni: Ajo ka qene në të vërtetë e martuar edhe më parë. Pas njohjes për shtatë vjet, Meghan dhe Trevor Engelson kishin një martesë të Xhamajka […]