personazh

E mbani mënd Marisen e “rebeleve”?! Shikoni ndryshimin drastik në pamjen e saj/ foto

E mbani mënd Marisen e “rebeleve”?! Shikoni ndryshimin drastik në pamjen e saj/ foto

Nje nga telenovelat me te ndjekura ne Shqiperi edhe ne mbare boten ka qene “Rebelet”. Te gjithe adoleshentet kane qene perpara ekranit te Tv kur kjo telenovele jepej. Katershja fantastike por edhe aktoret e tjere na kane bere per vete qe ne momentin e pare […]

Rita Lati tregon për herë të parë për divorcin: Roza mblodhi kukullat dhe me tha…

Rita Lati tregon për herë të parë për divorcin: Roza mblodhi kukullat dhe me tha…

Aktorja shume e dashur per publikun Rita Lati ishte e ftuar mbremjen e djeshme ne emisionin e vajzes se saj Roza Lati te quajtur ‘Why Not’ ku si rralle here ka folur per jeten e saj private, ndarjen nga ish bashkeshorti (babai i Rozes) e shume […]

Nuk do ta besoni se kë po ndërmjetëson Eni Çobani këtë herë

Nuk do ta besoni se kë po ndërmjetëson Eni Çobani këtë herë

Eni Çobanin ka disa vite që e shihni të zgjidhë çështje të komplikuara në seancat e ndërmjetësimit në “E diela shqiptare” dhe të përballet me shumë njerëz.Juristja e njohur e ka me pasion punën e saj dhe e praktikon edhe jashtë ekranit. Loading… Keshtu ajo […]

Adelina na tregon dhuraten luksoze te rradhes; do tju ler pa mend/ foto

Adelina na tregon dhuraten luksoze te rradhes; do tju ler pa mend/ foto

Qekurese ka bere publike lidhjen e saj e me pas shtatezanine Adelina Tahiri nuk ka munguar pothuaj asnje dite pa qene ne qender te vemendjes. Mardhenia e saj me milionerin maqedonas me apo pa shkak ka bere lajm sepse ka ngjallur kuriozitet ne publik e […]

E mohuan të ishin në një lidhje, Butrint Imeri & Kiara Tito kapen mat nga fansat / foto

E mohuan të ishin në një lidhje, Butrint Imeri & Kiara Tito kapen mat nga fansat / foto

Butrint Imeri është këngëtari i njohur shqiptar lëvizja më e vogël e të cilit komentohet shumë nga mediat rozë. Po ashtu edhe Kiara Tito nje nga vajzat e bukura te ekranit shqiptar. Ata te dy u perfolen per nje lidhje por te dy e mohuan […]

Habit gazetarja shqiptare: Nuk lihet burri për një tradhëti…

Habit gazetarja shqiptare: Nuk lihet burri për një tradhëti…

Mbreme e ftuar ne emisionin e Alban Dudushit ‘Top Show’ ka qene moderatorja dhe gazetarja Erjona Rusi e cila ka bere nje deklarate te guximshme por edhe te habitshme qe pak femra do e thonin apo kuptonin. Gazetarja u shpreh se nuk e ka problem […]

Ish banorja e Big Brother sulmon Lori Hoxhën: Aman vetëm ti mos fol për jetë të veshtirë

Ish banorja e Big Brother sulmon Lori Hoxhën: Aman vetëm ti mos fol për jetë të veshtirë

Mes shume urimesh diten e sotme nuk kishte si te mungonte nje status i gjate ne tr cilin Lori Hoxha tregonte se per te, nenen dhe motrat e saj nuk kishte qene aspak e lehte tja dilnin mbane, statusi si me poshte. ‘Na kanë mësuar […]

Ish banorja e Big Brother sulmon Lori Hoxhën: Aman vetëm ti mos fol për jetë të veshtirë

Ish banorja e Big Brother sulmon Lori Hoxhën: Aman vetëm ti mos fol për jetë të veshtirë

Mes shume urimesh diten e sotme nuk kishte si te mungonte nje status i gjate ne tr cilin Lori Hoxha tregonte se per te, nenen dhe motrat e saj nuk kishte qene aspak e lehte tja dilnin mbane, statusi si me poshte. ‘Na kanë mësuar […]