Lajme

I vdiq burri ditën që solli në jetë fëmijën e dytë, Milena jep mesazhin që përloti të gjithë publikun

I vdiq burri ditën që solli në jetë fëmijën e dytë, Milena jep mesazhin që përloti të gjithë publikun

Sot ne rubriken ‘Ka nje mesazh per ty’ pjese e programit ‘ E diela shqiptare’ ishte nje rast mjaft i vecante, i dhimbshem dhe frymezues ne te njejten kohe. Suela kishte ardhur per ti dhene nje mesazh mikeshes se saj te ngushte, Milenes qe te […]

Ish banorja e Big Brother ”provokon” me foton nga shtrati…

Ish banorja e Big Brother ”provokon” me foton nga shtrati…

Instagrami është bërë media kryesore në të cilën vipa-t postojnë foto nga përditshmëria. Ushqime të shtrenjta,veshje, udhëtime janë ato që shohim rëndomtë në profilet e tyre. Por sigurisht edhe fotot “modeste” te rutinës së përditshme nuk ngelen mbrapa. Ish-banorja e BB Xhensila Pere ka publikuar […]