Kuriozitete

Zgjidhni një nga 6 lulet dhe zbuloni çfarë tregon për karakterin tuaj

Zgjidhni një nga 6 lulet dhe zbuloni çfarë tregon për karakterin tuaj

Lulet flasin shumë për ne, për karakterin dhe shpirtin tonë.Ju ftojmë të përqendroheni dhe të zgjidhni një prej këtyre luleve. Zgjidhni atë që ju tërheq më shumë dhe lexoni përshkrimin në bazë të kësaj zgjedhjeje. Zambaku tigër Keni një shpirt që shkëlqen fort dhe me […]

3 ASPIRINA dhe pak UJË, ja përdorimet e SEKRETE të kësaj paste me 2 përbërës…

3 ASPIRINA dhe pak UJË, ja përdorimet e SEKRETE të kësaj paste me 2 përbërës…

Acidi acetilsalicilik, përbërësi aktiv i aspirinës jo vetëm që lehtëson dhimbjet, ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës, mpiksjeve të gjakur, por mund të përdoret edhe për shumë gjëra të tjera që nuk lidhen me shëndetin sic jane edhe keto receta qe do tju tregojme me […]

Zgjidhni një nga rrugët që do të ecni & zbuloni një sekret të jetës suaj

Zgjidhni një nga rrugët që do të ecni & zbuloni një sekret të jetës suaj

Ndiqni pasionin tuaj, qëndrojini besnik vetvetes. Mos ndiqni kurrë hapat e dikujt tjetër, por ndiqni pasionin tuaj, ëndrrat tuaj tuaja. Merrni frymë thellë, mbyllni sytë dhe qëndroni kështu për një sekond. Hapni sytë dhe me të gjithë natyralitetin e mundshëm, zgjdhni rrugën që do të […]

Numri i fundit në datën tuaj të lindjes fsheh sekretin e madh të jetës tuaj

Numri i fundit në datën tuaj të lindjes fsheh sekretin e madh të jetës tuaj

Viti që keni lindur luan një rol të madh në jetën tuaj. Por më e rëndësishmja është shifra e fundit e vitit të lindjes. Ky numër përfaqëson elementë të ndryshëm. Ka 5 elemente: Ajri, Zjarri, Toka, Druri dhe Uji. Këto elemente mund të tregojnë shumë […]

Ja cfarë tregon FORMA e BUZEVE të tua për ty, zbuloje tani…

Ja cfarë tregon FORMA e BUZEVE të tua për ty, zbuloje tani…

Ekzistojnë teste të inteligjencës dhe personalitetit, por ka edhe shenja që organet tona zbulojnë shumë për ne. Sot le të shohim se çfarë thonë buzët e tua për ty. 1. Buzët e mesme Ata janë padyshim buzët më të përhapura. Ata nuk janë shumë të […]

Ja sa herë duhet ti lani xhinset, Victoria Beckham tregon sekretin e saj

Ja sa herë duhet ti lani xhinset, Victoria Beckham tregon sekretin e saj

Sa herë ju ka ndodhur që të planifikoni me orë e orë të tëra veshjen për një event të caktuar dhe në fund instikti t’ju ketë çuar drejt pantallonave xhins? Me siguri edhe në këtë momente që po lexoni këtë artikull mund të jeni duke […]

Zgjidh një nga letrat dhe zbulo se cfare rezervon muaji Mars për ty

Zgjidh një nga letrat dhe zbulo se cfare rezervon muaji Mars për ty

Bëni këtë test dhe merrni një parashikim. Gjithçka që ju duhet të bëni është të zgjidhni në mënyrë intuitive një kartë. Karta 1 Këtë muaj do të filloni të besoni në dashuri. Mos harroni se sytë tuaj duhet të jenë të hapur për të gjetur […]