Horoskopi

HOROSKOPI i datës 6 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja që merr 1 surprizë…

HOROSKOPI i datës 6 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja që merr 1 surprizë…

Dashi Kjo ditë do të jetë shumë interesante, por do të shpenzoni shumë energji. Do të angazhoheni maksimalisht për zgjidhjen e problemeve, sidomos të personave të tjerë. Të lindurve të kësaj shenje, ju pëlqen që të jenë protagonistë, edhe në jetën e të tjerëve, kështu […]

Lum kush i ka afër, këto janë 2 SHENJAT më inteligjente të horoskopit…

Lum kush i ka afër, këto janë 2 SHENJAT më inteligjente të horoskopit…

Përpos karrierës, shëndetit apo marrëdhënies suaj në çift, yjet janë siguruar të përcaktojnë edhe inteligjencën tuaj. Pa lënë pas çdo shenjë të horoskopit me veçoritë e tyre unike duket se dy shenja janë shumë më të favorizuar se të tjerat në aspektin e performancës mendore. […]

Ja cila është shenja më inteligjente e horoskopit

Ja cila është shenja më inteligjente e horoskopit

Ekspertët kanë specifikuar se cila është shenja më e zgjuar e horoskopit.Personat që kanë këtë shenjë, janë mjaft objektiv dhe nuk lejojnë që emocionet e tyre të ndërhyjnë në vendimet e tyre.Ata i duan njerëzit të jenë të lumtur dhe të gëzuar, prandaj gjithmonë përpiqen […]

Këto janë 2 SHENJAT e bekuara të HOROSKOPIT, fat në dashuri dhe para…

Këto janë 2 SHENJAT e bekuara të HOROSKOPIT, fat në dashuri dhe para…

Sa herë ju ka ndodhur të jeni dëshmitarë të lumturisë së familjarëve dhe miqve tuaj, ndërkohë që në jetë tuaj gjithçka është më kaotike se kurrë më parë?Një shprehje e urtë thotë që kush ka fat në lojë, nuk ka fat në dashuri, por në […]

Ja kush janë 2 shenjat më INTELIGJENTE të horoskopit, zbulo shenjën tënde…

Ja kush janë 2 shenjat më INTELIGJENTE të horoskopit, zbulo shenjën tënde…

Ndër shumë shenja të horoskopit, dy veçohen sipas inteligjencës së tyre të veçantë. Fjala është për Ujorët dhe Akrepat. Ujorët gjenden në “fron” pikërisht në saje të nivelit më të lartë të inteligjencës analitike, gjë që tregon IQ-ja e tyre e lartë. Për dallim nga […]

Ja kush është MOSHA ideale për tu martuar sipas shenjës së HOROSKOPIT…

Ja kush është MOSHA ideale për tu martuar sipas shenjës së HOROSKOPIT…

Sipas astrologëve modernë, secila prej 12 shenjave të horoskopit ka periudhën e saj ideale për t’u martuar. Dashi: Përfaqësuesit e kësaj shenje e kanë shumë të rëndësishme të pasurit e një partneri në jetë, por në të njëjtën kohë Dashi pëlqen të mendojë se ai nuk […]

Mbajini larg: Ja kush janë 6 shenjat më të këqia të HOROSKOPIT…

Mbajini larg: Ja kush janë 6 shenjat më të këqia të HOROSKOPIT…

Qoftë për partnerin tënd, apo për këdo person tjetër që do të takosh në jetën tënde, është e rëndësishme të kesh të dhëna mbi personalitetin e tyre. Dhe të të gjitha informacioneve që do të mbledhësh, ta dish që më e sakta është ajo e […]

Këto shenja Horoskopi janë të bekuara, do të kenë FAT gjithë jetën…

Këto shenja Horoskopi janë të bekuara, do të kenë FAT gjithë jetën…

Ndoshta mund të duket e çuditshme, por është e vërtetë. Fati është fat për një arsye. Pra, edhe nëse ju jeni tipi i personit për të pasur vetë në dorë të keni fatin tuaj, thellë brenda jush e dini se një pjesë e suksesit tuaj […]

Ja kush jane pikat e forta per cdo shenje HOROSKOPI, karakteristikat e tyre…

Ja kush jane pikat e forta per cdo shenje HOROSKOPI, karakteristikat e tyre…

Dashi- Energjik: Të lindurit e shenjës së Dashit janë shumë spontanë. Puthin në mënyrë të shkëlqyer. Janë të adhurueshëm. Dashurojnë marrëdhëniet. Për Dashin familja është shumë e rëndësishme. Janë zemërgjërë. Bëni mirë të mos grindeni me ta. Atyre u pëlqen të kenë të drejtë. Janë […]

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Po thurin diçka pas shpinës suaj

Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Po thurin diçka pas shpinës suaj

Meri Shehu ishte e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, ku tha se Prilli do të jetë një muaj i qetë krahasuar me muajin që sapo lamë pas. “Një muaji Mars të lodhshëm do t’ia zërë vendin Prilli, një muaj i këndshëm, më […]