Horoskopi

Ja renditja e shenjave për muajin Qershor sipas astrologe Merit

Ja renditja e shenjave për muajin Qershor sipas astrologe Merit

Jemi në fillim të muajit Qershor dhe të gjithë jemi shumë kuriozë të dimë se si do jetë për ne ky muaj. Për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia Meri Shehu bëri renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj. E ftuar […]

HOROSKOPI date 18 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT ne dashuri…

HOROSKOPI date 18 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT ne dashuri…

Dashi-Do të përfitoni nga aventurat e reja profesionale të cilat ju bëjnë protagonist të një projekti shumë interesant. Në dashuri së fundmi keni vështirësi në të kuptuar me partnerin/en. Ndoshta për shkak të keqkuptimeve dhe debateve që keni pasur gjatë javëve të fundit. Demi-Duhet të […]

HOROSKOPI datë 17 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e ditës…

HOROSKOPI datë 17 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e ditës…

Dashi Çiftet e konsoliduara tashmë prej për një kohe të gjatë dhe që kanë kaluar nëpër një krizë të vogël, do të jenë në gjendje të hedhin gjithçka pas krahëve. Shkoni mbi të parëndësishmen dhe shmangni mendimet negative. Beqarët do të kenë nevojë për një […]

HOROSKOPI datë 16 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja që do tronditet…

HOROSKOPI datë 16 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja që do tronditet…

Dashi Mos u fiksoni marrëzisht në mungesën e perfeksionit të një projekti tuaj apo të një personi. Nuk do ju çojë askund, sidomos nëse në dashuri jeni në kërkim të strategjive të reja për të rizgjuar ndjenjat. Demi Për të lindurit e kësaj shenje do […]

Më thuaj cfarë shenje je në horoskop të të them se cfarë çante të shkon/foto

Më thuaj cfarë shenje je në horoskop të të them se cfarë çante të shkon/foto

Shenja e horoskopit pervec se tregon te ardhmen dhe karakerin tuaj tregon edhe per gjerat qe ju mund te keni qejf. Bazuar ne pershkrimin e karakterit dalin edhe pasionet tuaja, ngjyrat e preferuara,veshjet me te parapalqyera dhe ne kemi arritur ne konkluzionin per tju treguar […]

HOROSKOPI date 11 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites…

HOROSKOPI date 11 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e dites…

Dashi Kjo e premte do ju gjejë disi të hutuar dhe përhumbur. Nëse jeni grindur me një familjar apo partnerin/en, kërkoni ballafaqim dhe gjeni gjuhën e dialogut. Në punë, priten zhvillime të rëndësishme. Demi Kjo ditë do të jetë mjaft produktive dhe do ju lejojë […]

HOROSKOPI datë 10 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me surprize në dashuri…

HOROSKOPI datë 10 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me surprize në dashuri…

Dashi-Do të ketë surpriza të bukura të cilat do ju lejojnë që të shikoni me sy tjetër disa situata, të cilat nuk i keni pasur të qarta deri më tani. Sa i takon dashurisë, kjo është një periudhë mjaft pozitive, për gjithë ata që duan […]

HOROSKOPI datë 9 MAJ nga astrologia MERI, ja shenja me FAT në dashuri…

HOROSKOPI datë 9 MAJ nga astrologia MERI, ja shenja me FAT në dashuri…

Dashi-Kjo e mërkurë është një ditë që do ju mësojë shumë gjëra. Sipas parashikimit të ditës, sa i takon dashurisë mund të ketë të reja të rëndësishme, të cilat do ju zbukurojnë ditën. Do të jetë shumë e lehtë të sqaroni një situatë me partnerin, […]

HOROSKOPI datë 8 MAJ sipas astrologes MERI, kjo shenjë do tronditet…

HOROSKOPI datë 8 MAJ sipas astrologes MERI, kjo shenjë do tronditet…

Dashi Kjo e martë nuk do të jetë aspak e favorshme për raportet ndërpersonale, e sidomos për ato në fushën e ndjenjave. Sa i takon dashurisë do të keni shumë kuriozitet dhe për rrjedhojë ndoshta mund t’iu lindë dëshira për diçka të re. Gjithsesi do […]

HOROSKOPI javor 7-13 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e javës…

HOROSKOPI javor 7-13 MAJ sipas astrologes MERI, ja shenja me FAT e javës…

Si e parashikojnë yjet këtë javë? Lexojeni dhe rrokni çdo ditë e çdo orë të saj, me të mirat dhe të këqijat sepse është koha juaj dhe është dhurata më e çmuar që keni. Dashi-Zona juaj e parave është shumë e fuqishme këtë javë. Kjo […]