Të duket e bukur është dëshira e çdo gruaje, por duket do edhe shume pengesa që nuk mund të kujdesesh për veten. Për të kundërshtuar këtë, Metropol24.al mbledhur disa sekrete që do të ju kursejnë shumë kohë dhe para, duke ju bërë të dukeni të mrekullueshme ne kushte shtepie. 1.Receta anticelulit Është e mundur që […]

Bukuri

Mikesha keto jane tri receta  me aspirinë të cilat çdo vajzë duhet t’i dijë. Përveç se e largon dhimbjen, aspirina mund të përdoret edhe për shumë gjëra tjera. Më poshtë i keni tri mënyra tjera se si mund ta përdorni aspirinën në jetën e përditshme dhe ne bukuri: 1. Heq njollat e djersës Këto njolla […]

Bukuri