E gjitha nisi nga foto e saj të nxehta, të publikuara në fillim të sezonit veror, ku shfaqej me bikini dhe të shumtë ishin ata të cilit diskutonin për ndryshimin në gjoksin e Beatrix Ramosaj.Po të bëjmë një retrospektivë të thjesht, ata që e kujtojnë, më përpara këngëtarja kishte një masë shumë minimale të gjoksit dhe ne do t’ju vijmë në ndihmë me ilustrimin që paraqesin imazhet e mëposhtme.

©gazetaexpress

Shumë ndryshime në masë dhe duket se Beatrix Ramosaj e ka bërë operacion plastik gjoksin e saj.
Po ju si mendoni a ka bërë mirë Betrix për këtë vendim që ka marrë përsa i përket fizikut të saj?
Gjykojeni si të doni, ama faktet flasin qartë…/intv.al/

Related Posts

6 mënyra si të përdorim Vajin e Bebeve në bukuri / recetat

Receta më e fuqishme kundër rrudhave me SHEQER;Do të habiteni nga rezultati i menjëhershëm

Keto janë XHINSET më tredi të momentit, nuk do ta besoni si duken nga mbrapa/ foto

As me furçë as me sfungjer, ja mënyra më e mirë për të përhapur makeup-in

7 Modelet e KEPUCEVE që cdo femër moderne duhet të ketë në garderobë/ foto

Miss India na tregon sekretin e saj për flokë të gjatë & fytyrë PA rrudha/ 2 receta

Comments

Reply comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *