U zhduk nga çdo rrjet social, shihni si duket tani Marina Fara shtatzënë

U zhduk nga çdo rrjet social, shihni si duket tani Marina Fara shtatzënë

Disa javë më parë bëri bujë të madhe lajmi se Marina Fara ishte në pritje të ëmbël të fëmijës së saj të parë. Pas publikimit të fotove ku ajo shfaqej tek doktori duke parë fëmijën dhe foto të tjera me partnerin, Marina mbylli çdo rrjet social duke mos patur më asnjë kontakt me fansat e saj. Mirëpo, mamaja e saj, Eli Fara, ka ndarë me ndjekësit disa orë më parë pamje ku shfaqeshin ajo dhe e bija.

Loading...

Siç e shohim në fotot e publikuara, Marina duket plot nur dhe elegancë, teksa ka shoqëruar të ëmën në Maratonën e këngës.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *