Xhensila publikon videon me barkun e rrumbullakosur, ja postimi që u fshi

Xhensila publikon videon me barkun e rrumbullakosur, ja postimi që u fshi

ditët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Loading...

Gjatë kësaj kohe këngëtarja e dashur për publikun shqiptar ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto e video te reja, si nga ana profesionale ashtu edhe ajo private.

Edhe një ditë më parë ajo postoi një video ku shfaqej shumë lozonjare. Xhensila shfaqej e veshur me një fustan, me barkun e rrumbullakosur teksa bënte një shëtitje.

Por pa kaluar shumë kohë, këngëtarja vendosi që ta fshinte videon për arsye që nuk dihen, megjithatë disa pamje mund t’i shihni më poshtë.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *