9-muajshe shtatzënë, Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në plazh / foto

9-muajshe shtatzënë, Xhensila tregon barkun e rrumbullakosur në plazh / foto

Nëntë muaj më parë, nëpërmjet një postimi në “Instagram”, çifti i njohur Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku dhanë lajmin e bukur se shumë shpejt do të bëhen prindër.

Loading...

Këngëtarja e njohur duket se e ka shijuar në maksimum pritjen e ëmbël, e cila i ka dhënë asaj një nur të veçantë. Por tani shtatzënisë po i vjen fundi dhe Xhensila shumë shpejt do të mbaj në krahë foshnjën e saj.

Pak minuta më parë Xhensila ka ndarë me ndjekësit e saj një postim në “Instastory”, ku shihet se është duke pushuar në plazh. E veshur me një fustan ngjyrë blu, ajo shfaqet shumë e lumtur teksa ekspozon barkun e rrumbullakosur.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *