Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

Marina & Luana bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

e veçantë dhe që djemtë, i çmendi krejt anë e mbanë!

Por, sex symboli i ekraneve shqiptare Luana Vjollca përveç të kuqes, ka një tjetër ngjyrë të preferuar të cilën e bën shpesh pjesë të paraqitjeve të saj, ku për hir të së vërtetës i shkon shumë, por shumë fare ama!

Loading...

Ngjyra jeshile e errët, herë me xixa, herë me refleks të errët kafeje, herë me refleks të kaltër, por që rrotullohet tek ngjyra jeshile, mbetet shumë e preferuar për Luanën, por le të ndalemi pak tek një tjetër veshje e bukuroshes Vjollca, edhe kjo pjesë e kësaj ngjyre të preferuar e Luanës:

Fustani që shihni si më lartë, i cili vjen në formë pantallonash i bashkuar me pjesën e sipërme të trupit, është një punim i stilistes së famshme Blerina Kllokoqi Rugova, veshje me të cilën Luana është shfaqur pak muaj më parë, por që mesa duket kjo veshje i ka rrëmbyer zemrën edhe motrës së saj, Marina!

Së fundmi, Marina është shfaqur me një veshje të ngjajshme, që nga ngjyra, modeli, duke ndryshuar ndonjë detaj tek tuk, edhe ky punim i të njëjtës stiliste, Blerina Kllokoqi Rugova.

Nuk është i njëjti fustan, por ngjajnë aq shumë, dhe nuk ka vend për dyshim që Marina këtë herë është frymëzuar nga motra e saj!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *