Super seksi, Xhemi Shehu i vë flakën rrjetit me foton me bikini

Super seksi, Xhemi Shehu i vë flakën rrjetit me foton me bikini

Tashmë, që edhe një tjetër sezon i “Portokalli” u mbyll me sukses, moderatorja e njohur e Top Channel, duket se i ka pozicionuar të gjitha energjitë e saj tek familja. Pas disa ditë pushimesh me kolegen, por edhe shoqen e ngushtë të saj Arbana Osmanin, është momenti i një tjetër etape të dytë pushimesh. Kështu, vetëm pak minuta më parë Xhemi Shehu na tregoi përmes instastory-t resortin luksoz se ku ndodhet për të shijuar disa ditë pushimesh. Ajo ka preferuar jugun e Shqipërisë këtë herë, më saktë Sarandën si një destinacion që ofron shumë për argëtimin në bregdet.

Loading...

Prezantuesja e njohur, mama e dy djemve, sapo na konfirmoi edhe njëherë që mbetet një nga femrat më simpatike të showbiz-it shqiptar. Me rroba banje, në një kënd të pishinës së resortit ku po pushon, Xhemi shfaqet në super formë fizike. Dhe nuk e teprojmë aspak kur themi që ajo është nga vajzat më cool shqiptare. Këto foto e vërtetojnë më së miri./Living/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *