Jonida Maliqi pozon me bikini në plazh; Kështu kishim kohë pa e parë / foto

Jonida Maliqi pozon me bikini në plazh; Kështu kishim kohë pa e parë / foto

Këngëtarja Jonida Maliqi vijon pushimet e saj në Turqi dhe mesa duket është duke i shijuar. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale foto ku shfaqet mjaft sensuale e veshur me bikini në ngjyrë të zi. Përmes këtyre fotove e shohim këngëtaren më në formë se kurrë.

Loading...

Në këto pushime këngëtarja shoqërohet nga mamaja dhe nga vogëlushi i saj Dan. Vetëm pak kohë më parë Jonida ka publikuar në rrjete sociale klipin e saj më në të fundit pas një kohe shkëputje “N’errësirë”./Gazeta Express/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *