Jona Spahiu bëhet NUSE; Ja si duket me fustanin e bardhë duke kërcyer /video

Jona Spahiu bëhet NUSE; Ja si duket me fustanin e bardhë duke kërcyer /video

Jona Spahiu prezantuesja e embel dhe shume e dashur ka kurorëzuar mbrëmjen e sotme në martesë dashurinë me Frenklin, ne nje ceremoni shume private. E megjithe privatesine qe Jona ka dashur te ruaj nuk kishte si te mos dilnin foto dhe video nga dasma. Jona ka mbledhur familjarët, të afërmit e miqtë në një dasmë ku siç shihet atmosfera është shumë e gjallë. Në videon e publikuar nga një e ftuar, Jona shihet duke kërcyer me fustanin e bardhë të nusërisë teksa bie në sy barku i rrumbullakosur. Në video shihet edhe bashkëshorti i saj Frenkli që po kërcen pranë saj teksa Jona shfaqet e buzëqeshur si gjithmonë. Ndiqni videon.

Loading...

Jona Spahiu duke kercyer ne dasme from yeniden on Vimeo.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *