Eneda Tarifa fotografohet me ish-bashkëshortin, ja si është raporti i tyre pas ndarjes

Eneda Tarifa fotografohet me ish-bashkëshortin, ja si është raporti i tyre pas ndarjes

Këngëtarja Eneda Tarifa dhe partneri i saj Erion Zaloshnja i dhanë fund lidhjes së tyre një vit më parë, ndarje e cila u kemtua shume gjate ne media.Nga lidhja 15 vjeçare ata kanë një vajzë, Arian. Edhe pse tashmë nuk janë bashkëpunëtorë në profesion dhe nuk jetojnë në një shtëpi, e bëjnë më së mirë detyrën prindërore. Tirana Post.al ka publikuar disa foto të tyre ku duken në qendër të qytetit duke kaluar fundjavën në shoqërinë e njëri-tjetrit. / Gazeta Express/

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *