«Ç’të bën fëmija,s’ta bën as Perëndia» Aulonën dhe Rudinën i bashkon i njëjti ‘hall’ me vajzat

«Ç’të bën fëmija,s’ta bën as Perëndia» Aulonën dhe Rudinën i bashkon i njëjti ‘hall’ me vajzat

Amara dhe Mia, ndonëse nuk kanë një llogari tyren në instagram, vajzat e e vogla i njohim nga prindërit, më saktë nga mamatë ! Mia lule qingji e Rudinës dhe Amara e Aulonës ! Jo rrallë herë të voglat janë protagoniste të postimeve të dy moderatoreve, por ditën e dielë duket sikur Rudina e Aulona e kanë bërë me fjalë që do të postojnë të njëjtën gjë !

Megjithatë, nuk do shumë për të hamendësuar që nëse ke vajza, kjo është “ajo që të pret”. Rudina ka postuar një foto në story ku duket e lyer “ndryshe” nga herët e tjera, dhe Aulona ka postuar bashkëshortin e saj tek qëndron si manekin në mënyrë që Amara të bëjë prova si të aplikojë buzëkuqin! ‘Ja çfarë ndodh kur vajza te ndjek me sy çdo veprim që bën para se te dalësh nga shtëpia’ Seanca e parë e make-up sot.’ ka ndarë ajo krah fotos ku duket e grimuar nga Mia e saj./LIVING/

Loading...

34963314 10212377160559710 7072367825637081088 n

ergaEW

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *