Xhensila jep lajmin e madh në muajin e 9 të shtatzanisë, ja cfarë i ka ndodhur/ foto

Xhensila jep lajmin e madh në muajin e 9 të shtatzanisë, ja cfarë i ka ndodhur/ foto

Ylli shqiptar, Xhensila Myrtezaj është duke shijuar ditët më të mira të sajat, j vetëm që është në muajt e fundit të shtatzënisë, por shijon edhe suksesin e këngëve të saj. E fundit është “’Çika çika’, e cila është në bashkëpunim me këngëtarin e famshëm shqiptar, Ardian Bujupi. Ai gëzon famë të madhe edhe në Gjermani. Lajmi i mirë vjen nga dyshja duke triumfuar në ‘chart’-et muzikore në YouTube në Gjermani.

Loading...

Në foton më poshtë do shihni se Xhensila dhe Ardian Bujupi kanë lënë pas Selena Gomez, Bebe Rexha-n në bashkëpunimin me Rita Ora-n, por edhe shumë yje të famshëm botërorë./intv.al/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *