Transformohet Rudina Magjistari, kështu nuk e keni parë KURRË / foto

Transformohet Rudina Magjistari, kështu nuk e keni parë KURRË / foto

E dielë, për Rudinën ditë pushimi, ndaj po shijon këtë ditë të fundit të javës duke iu dedikuar terësisht të voglës Mia, duke qenë se ditët e javës programi i pasdite i merr goxha kohë.

Loading...

Në një postim të bërë nga moderatorja në InstaStory, shihet me vajzën, Mia, teksa kjo e fundit, si vajzë që është, ka marrë buzëkuqin dhe remelin, dhe ka bërë senacën e parë të make up-in në fytyrën e mamit të saj Rudina.Epo si herë e parë, jo keq!

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *