Trejsi Sejdini publikon foto nga shtrati me të dashurin; Ja cfarë shkruan

Trejsi Sejdini publikon foto nga shtrati me të dashurin; Ja cfarë shkruan

Trejsi Sejdini vetem para pak ditesh u shpall Miss Univers Albania duke ngjallur edhe komente te shumta ne rrjet nese e meritonte kete fitore apo jo. Por duket se kjo nuk e ka shqetesar shume 18 vjecaren nga Elbasani pasi i falenderoi te gjithe per mbeshtetjen dhe premtoi se do ta perfaqesonte denjesisht Shqiperine ne Amerike ajo vazhdon jeten e saj normalisht.

Loading...
Diten e sotme, Trejsi publikoi në Instastory një video ku shfaqej e shtrirë në shtrat krah të dashurit të saj.

Megjithatë ajo filmoi vetëm një pjesë të fytyrës së tij, duke e mbajtur ende misterioz mashkullin me të cilin është në një lidhje.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *