Pak para se të largohen, Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin e bukur për shqiptarët

Pak para se të largohen, Almeda dhe Tolgahan bëjnë gjestin e bukur për shqiptarët

Prej 12 javësh Almeda Abazi ka moderuar spektaklin “Dancing With the Stars” në Vizion Plus duke provuar kështu një ekperiencë të re në karrierën e saj. Mbrëmjen e djeshme spektakli ka përfunduar e tashmë Almeda do të zhvendoset sërish në Turqi pranë bashkëshortit të saj Tolgahan Sayisman. Por përpara se të largohet ajo i ka lënë një kujtim vendit të saj. Bashkë me të shoqin ata kanë mbjellë në pemë në Tiranë duke iu bashkuar nismës së kryebashkiakut Veliaj.

Loading...

“Tirona ime e bukur, qyteti ku hodha hapat e para aty ku jetova femijërinë time naive, kur të shoh ty trupin ma përshkrojne ndjesi të ndryshme kujtime tëpafund. Sot u ktheva tek ti qyteti im i dashur me një fidan të cilin po e mbjell në tokën tende të lodhur nga stuhira të ndryshme. Unë u largova nga ti por pemën time po ta le ty amanet qyteti im i bukur TIRONA. Faleminderit.”,- shkruan LAmeda në postimin e saj në Instagram./Blitz.al/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *