LUANA pa te brendshme ne ”Xing me Ermalin”, ja fustani qe ka veshur/ foto

LUANA pa te brendshme ne ”Xing me Ermalin”, ja fustani qe ka veshur/ foto

E ftuar në ‘Xing’ me Ermal Mamaqin këtë të shtunë do të jetë e ftuar moderatorja Luana Vjollca. Nga inserti i shpërndarë në rrjetet sociale në një pjesë të spektaklit Luan shfaqet me një fustan të kuq i cili i nxjerr në pah dhe pjesët e saj intime.

Ky fustan kujton herën e përë të Kejvinës në ‘Xing’ që u përfol për një kohë të gjatë.

Loading...

Me siguri Luana do të jetë elektrizuese në spektakël aq më tepër se ka premtuar që do të rrëfejë disa sekrete për jetën e saj personale. /Gazeta Express/

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *