Jona Spahiu martohet sot; Por ja si dukej dje në festën para dasmës / video

Jona Spahiu martohet sot; Por ja si dukej dje në festën para dasmës / video

Siç është bërë e ditur moderatorja e dashur dhe e embel e ekranit Jona Spahiu dhe partneri i saj Frekli Ymeri ditën e nesërme në 10 qershor do t’i japin fund beqarisë dhe do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në një ceremoni që siç është mësuar nga mediat do të jetë shumë private. Por mbremjen e djeshme ashtu sic e do zakoni ne shtepine e ciftit ka filluar ahengu dhe ata kanë festuar së bashku me familjarët dhe miqtë e tyre nën muzikën e këngëve popullore.

Miqte e tyre te cilet jane personazhe te njohur te ekranit gjithashtu kane hedhur ne InstaStory foto dhe video nga festa e djeshme. Ne nje fragment te videos do te shihni edhe Jonen e cila ka zgjedhur te vesh te njejtin fustan qe veshi para disa ditesh ne sfilaten e organizuar nga Alketa Vejsiu.

Loading...


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *