Befason Albërie Hadërgjonaj, shfaqet PA makeup në emision / foto

Befason Albërie Hadërgjonaj, shfaqet PA makeup në emision / foto

Albërie Hadërgjonaj është konsideruar gjithmonë si një ndër këngëtaret shqiptare që i ka sfiduar vitet. Në çdo dalje të saj ajo shfaqet e kuruar deri në detaje dhe na duket sikur rinohet çdo ditë e më shumë.

Në jo pak raste Albëria është akuzuar se bukuria e saj është arritur falë ndërhyrjeve kirurgjikale që ajo ka bërë në pamjen e saj. Disa prej operacioneve plastike që ka bërë, Albëria i ka pranuar edhe publikisht.

Por sot ajo ishte e ftuar ne emisionin “Nje kat me larte” dhe ajo qe na befasoi ishte qe Alberia ndryshe nga heret e tjera pranoi se kishte dale pa nje makeup profesional, dhe ai pak grim qe kishte e kishte bere vete. Ajo tha se duke marre edhe keshillat e grimiereve si Mario apo Ariel e mira eshte qe te lyhesh shume pak dhe qe te dukesh sa me natyrale. Epo Alberie nje BIG UP nga ne te Metropolit, dukesh shume bukur!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *