Beatrix Ramosaj sot ka ditëlindjen, a dini se sa vjece bën ajo sot?

Beatrix Ramosaj sot ka ditëlindjen, a dini se sa vjece bën ajo sot?

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj feston sot ditëlindjen e 24-të e cila menjëherë ka filluar festën, shkruan lajmi net.Të shumtë ishin njerëzit që prisnin ditëlindjen e këngëtares, e padyshim që ata më të dashurit ishin pranë saj.Përmes një postimi që ka publikuar në Instagram, bën të ditur se ka ditëlindjen dhe që mbush 24 vite. I urojme edhe 100 te tjera bukuoshes Beatrix

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *