A është shtatëzanë Marina?! Luana sapo i shtoi të gjitha dyshimet me këtë që tha

A është shtatëzanë Marina?! Luana sapo i shtoi të gjitha dyshimet me këtë që tha

Sic dihet tanime pas martese ne Shqiperi ka vetem nje pyetjeper ciftet e reja e keshtu dolen me shpejtesi lajmet edhe per shtatezanine e Marines. Asgje nuk eshte konfirmuar deri tani dhe cdo gje ka mbetur ne formen e thashethemeve por nderkohe Mmarina eshte shume pak prezente me postime ne Instagram. E ftuar sot në “Xing me Ermalin” është Luana dhe moderatori e pyeti nëse Marina dhe Geti kanë ndërmend të bëjnë ndonjë beb meqënëse të gjithë pasi martohesh janë kuriozë të dinë kur do bëhet bebi.

Loading...

“Marina kur ka qenë e vogël ka rrahur djem, po ta them edhe një herë këtë”, u përgjigj Luana, referuar historisë që tregoi pak më parë që Marina kur ishin në 8-vjeçare i rrihte djemtë. Mirëpo kështu Luana sapo i shtoi dyshimet mbi shtatzëninë duke qenë se zgjodhi të mos përgjigjet mbi këtë temë ndërkohë që thjesht mund ta kishte mohuar.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *