U tha se thumboi Blendi Fevziun gjatë festës së ditëlindjes, Ardit Gjerbrea revoltohet: Po pse gënjeni?

U tha se thumboi Blendi Fevziun gjatë festës së ditëlindjes, Ardit Gjerbrea revoltohet: Po pse gënjeni?

Prezantuesi Ardit Gjebrea ka zgjedhur një mënyrë shumë speciale për të festuar 55-vjetorin e tij të lindjes. Ai së bashku me stafin e “E diela Shqiptare” kanë festuar në “Drimadhes”.Ndërkohë në media qarkulluan lajme se Gjebrea ka thumbuar Fevziun lidhur me largimin e tij nga “Klani”. Prezantuesi, midis festimeve dhe argëtimit me stafin dhe familjen e tij, ka gjetur hapësirën për të bërë një status në llogarinë e tij personale në “Facebook” duke përgënjeshtruar gjithçka.

Loading...


“Po pse gënjeni? Po ku e gjetët? Për mua Sandri nuk është gjeneral, dhe kjo fjalë as që bën pjesë në fjalorin tim, nuk e përdor, ai është pronari. Mirënjohja ime për të lidhej sepse këtë muaj festoj 15 vite në “Klan” dhe jam me fat që vijoj të jem me “E diela Shqiptare”,pasi mund të ishte dikush tjetër dhe jo vetëm unë, por i gjithë stafi ynë mund të mos ishte. Ku hyn Fevziu këtu? Por sigurisht ka edhe dhurata të tilla për ditëlindje”- ka shkruar Arditi në “Facebook”.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *