Trejsi Sejdini fitoi ‘Miss Universin’, komentuesve nuk u del inati: Ky eshte turp!

Trejsi Sejdini fitoi ‘Miss Universin’, komentuesve nuk u del inati: Ky eshte turp!

18-vjeçarja nga Elbasani Trejsi Sejdini është shpallur fituese e “Miss Universe Albania 2018”.Në rrjete sociale ajo ka bërë një postim ku është shprehur se ndihej falenderuese dhe krenare për këtë titull: “First day as a winner? Faleminderit stafit Miss Universe Albania qe na drejtuan ne rrugen e duhur, na mesuan dhe u perkushtuan duke dhene maksimumim . Rezultatet jane te qarta , sepse per mendimin tim mbremja e djeshme ishte si oazi ne shkretetire .

Kjo kurore qe mu besua , ju premtoj se do ta mbaj me dinjitet dhe premtoj se do perfaqesoj vendin tim denjesisht ne Amerike.Ju faleminderit”, është shprehur ajo. Megjithatë shumë nga komentuesit janë shprehur se Trejsi nuk e meritonte këtë çmim./Gazeta Express/

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *