Pak orë pasi publikoi kengën e re, shikoni si është gjendja e Luana Vjollcës

Pak orë pasi publikoi kengën e re, shikoni si është gjendja e Luana Vjollcës

Moderatorja e njohur Luana Vjolca ka sjellë para pak orësh këngën e saj më të re, një bashkëpunim të shumë përfolur me këngëtarin Bujar Qamili. Duket suksesi i këngës e ka lumtuaruar pamasë Luanën e cial ak ndarë nëj foto në Instagramin e saj ku duket rrezëllitëse.’Gjendja ime shpirtëroretani????Ma mbushet zemren plot !!!’ ka shkruar ajo krah fotos realizuar gjatë xhirimit të këngës ‘Mi dhe flakë mallit tim’ . /Gazeta Express/


Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *