Luana dhe Bujar Qamili sjellin kengen e re por zëri i Luanës na habiti..

Luana dhe Bujar Qamili sjellin kengen e re por zëri i Luanës na habiti..

‘Mi dhe flakë mallit tim” Kjo është kënga më e re që Luana Vjollca ka lansuar në bashkëpunim me këngëtarin e njohur Bujar Qamili.Kënga është lansuar sot në orën 17:00 dhe ishte një befasi e këndshme për të gjithë adhuruesit e këngëtares dhe këngëtarit.Ajo është me ritme verore dhe pritet që të jetë një hit veror.Ndryshe, kënga është punuar nga Bini Diez dhe NurteeLpor dicka qe bie ne sy eshte zeri i Luanes i cili duket shume ndryshe aq sa ne ndonje moment fillon e ve ne dyshim, Luana ti po kendon?!

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *