Ish banorja e Big Brother bën operacion hundën për herë të dytë, ja si duket / foto

Ish banorja e Big Brother bën operacion hundën për herë të dytë, ja si duket / foto

Armela Hyseni ish banorja e Big Brother ndau disa kohe me pare me ndjekesit e saj operacionin qe kreu ne hunde, duke e zvogelur por mesa duket kjo nderhyrje nuk i ka pelqyer, e komentuar edhe nga fansat duke bere qe ajo ti nënshtrohet një operacioni plastik te dyte.

Armela ka treguar më parë se ka operuar hundën dhe buzën. Por diçka nuk ka shkuar mirë dhe Armela i është rikthyer modifikimit. Ajo ka ndarë foto në rrjetet e saj sociale ku tregon se pas ndërhyrjes është në gjendje të mirë shëndetësore dhe ne shprsojme qe ajo tanime te jete e lumtur me kete rezutat te ri.

Loading...
Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *