Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë XING me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Elvana Gjata dhe Eleni Foureira bëjnë XING me të njëjtin fustan; Ja kush duket më bukur

Kur je personazh i njohur publik, ke disa probleme të vogla me veshjen. Nuk mund të shfaqesh në të njëjtin event, ose thjesht nuk mund të shfaqesh në publik, me një veshje që të tjerët ta kanë parë një herë. Edhe në Instagram është problem, pasi të tjerët mund ta shikojnë lehtësisht veshjen e përsëritur. Gjithsesi, këtu nuk ka asgjë të keqe, por tek personazhet e njohur të huajë ose edhe shqiptarë, kjo gjë vihet re dhe komentohet.

Loading...

Sot në fakt do të shkruajmë për një tjetër xing mes dy këngëtareve të njohura shqiptare. Elvana Gjata dhe Eleni Foureira kanë bërë të njëjtë zgjedhje fustani…komplet rastësisht. Elvana e ka veshur këtë fustan mente kohë më parë, por Eleni e ka veshur sot këtë fustan, dhe ka publikuar një foto në Instagram, nga ku kemi vënë re se vajzat paskan të njëjtat shije për fustanet. Tashmë, ju që i patë të dyja vajzat, cilës mendoni se i shkon më shumë?

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *