E pabesueshme: E veshur kështu Rihanna shkon të blej në dyqanin e shqiptares / foto

E pabesueshme: E veshur kështu Rihanna shkon të blej në dyqanin e shqiptares / foto

Padyshim që Rihana është një nga këngëtaret më të dashura dhe të dëgjuara në mbarë botën, gjithmonë koncertet e saj janë të tejmbushur nga fansat e muzikës së saj. Ajo është idhull dhe frymëzim për njerëzit e thjeshtë por edhe për shumë artistë të rinj.Jo të gjithë e kanë fatin ta takojnë atë nga afër apo t’i marrin një autograf, por në fakt një “mrekulli” e tillë i ka ndodhur një vajze shqiptare, të cilës diva e muzikës i ka vajtur në dyqanin e saj të rrobave.

Sigurisht që shqiptarja nuk e ka kaluar pa fotografuar këtë moment dhe ka bërë atë publike.Sipas “Prive” vajza që ka takuar Rihanën quhet Vlora Neziri dhe punon në një dyqan veshjesh në Soho, Manhattan të Shteteve të Bashkuara. Këngëtarja i ka hyrë në këtë dyqan për të blerë disa gjëra.

Loading...

Shqiptarja, e cila ndodhej tek arka e dyqanit ka gjetur rastin kur Riri po paguante për të shkrepur një foto me të, siç shihet edhe këngëtarja e famshme nuk i ka kursyer një buzëqeshje.Riri në foto shfaqet e veshur me një xhaketë bojëqielli dhe varëse me diamant.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *