Nuk do ti besoni syve; Miriami prezanton vellain e Albanit dhe ai eshte identik me te

Nuk do ti besoni syve; Miriami prezanton vellain e Albanit dhe ai eshte identik me te

Vëllai i vogël i Alban Skënderajt feston sot ditëlindjen dhe Miriami është kujdesur të bëjë për të një urim special. Ata janë një familje e madhe e mbushur me harmoni dhe këtë e kanë treguar në disa postime.

Loading...

Miriani ka postuar në ‘InstaStory’ një fotografi pranë Taulantitdhe e ka shoqëruar me mbishkrimin: “Gëzuar ditëlindjen më i ëmbli i të gjithëve. Të dua”. Alban Skënderaj ka një famlije shumë të madhe. Ai ka tre vëllezër, dy më të mëdhenj dhe një më të vogël se veten, Taulanti, me të cilin duket se këngëtari ka një lidhje pak më të ngushtë si dhe një super ngjashmëri .

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *