Pak kohë pas dasmës, ish-bashkëshorti i Meghan bën veprimin e papritur

Pak kohë pas dasmës, ish-bashkëshorti i Meghan bën veprimin e papritur

Siç dihet Meghan Markle ka qenë më parë e martuar me Trevor Engelson. Ata e filluan lidhjen e tyre në vitin 2004 dhe u martuan në vitin 2011, për t`u ndarë më pas në vitin 2013.Sipas disa burimeve ata u ndanë për shkak të largësisë, kur Meghan u shpërngul në Toronto për xhirimet e filmit “Suits” dhe ka qenë pikërisht ajo që ka kërkuar divorcin.

Loading...


Por me sa duket, ashtu si Meghan, edhe Trevor ka vendosur të ecë para me jetën e tij. Ai i ka propozuar martesë të dashurës së tij aktuale, Tracey Kurland.Ky vendim i tij i çuditi të gjithë, pasi ata kanë vetëm pak muaj që njihen. Sipas disa burimeve për Metro.uk, Travor e ka bërë gjithë këtë vetëm për t`i treguar Meghanit se edhe ai mund të jetë i lumtur.


Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *