Ciljeta bën serish një ndërhyrje plastike në fytyrë; Ja çfarë / foto

Ciljeta bën serish një ndërhyrje plastike në fytyrë; Ja çfarë / foto

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është një nga emrat e ekranit që nuk i ka mbajtur të fshehta nga publiku ndryshimet e saj estetike.Pas zvogëlimit të gjoksit Çiljeta ka vendosur të operojë dhe mjekrën. Është një ndërhyrje që nuk është aq e lakuar sa te tjerat, por këngëtarja pati guximin ta bënte publike dhe këtë transformim që e bën të ndjehet mirë me veten.

Loading...

Të gjithë do të pyesni përse vazhdoj të bëj trajtime estetike kur nuk më nevojiten ? Ne fakt gjithmon e kam pasur kompleks me veten time mjekren e vogel edhe pse miqt apo njerzit e dashur me thonin “je super”ca mjekre thua mos e bej,un gjithmon sa her dilja perpara pasqyres i thoja vetes ahhhh te kisha ta beja kte mjekren icik, mirepo kur mendoja sa e frikshme dhe e veshtire eshte operacioni ne kocke hiqja dor gjithmon nga fiksimi im.Mirepo gjithmon kërkoja perfeksionin për shëndetin dhe pamjen e jashtme ndaj zgjodha trendin me te fundit sot per sot ne te gjithe boten pa nderhyrje kirurgjikale dhe jam shum e lumtur sepse ndihem shum mir me veten time sepse ne fund te fundit ajo esht gjeja me kryesore te ndihemi mire me veten ton. ‘ ka shkruar Çiljeta në postimin e saj ku bën publike ndryshimin e saj më të ri.

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *