3 muaj pas lindjes Floriana Garo tregon trupin ne plazh me rroba banje / foto

3 muaj pas lindjes Floriana Garo tregon trupin ne plazh me rroba banje / foto

Moderatorja Floriana Garo ka filluar zyrtarisht sezonin e pushimeve.Tre muaj pas lindjes së vajzës Adia, ajo ka pozuar me bikini dhe duket se nuk ka humbur asgjë nga trupi isaj prej modeleje. Floriana ka zgjedhur Turqinë për disa ditë relaksi. Ndërkohë qe ajo u përfol për rikthim në ekran por ashtu siç ka konfirmuar vetë, moderimi nuk është në planet e saj të afërta dhe mesa duket Floriana ka vendosur qe ti perkushtohet me kohe te plote vajzes se saj te vogel.


Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *