Ja renditja e shenjave për muajin Qershor sipas astrologe Merit

Ja renditja e shenjave për muajin Qershor sipas astrologe Merit

Jemi në fillim të muajit Qershor dhe të gjithë jemi shumë kuriozë të dimë se si do jetë për ne ky muaj. Për ata që besojnë në shenjat e zodiakut, astrologia Meri Shehu bëri renditjen e shenjave më me fat për këtë muaj.

E ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan, ajo i renditi shenjat nga ato me më pak fat deri tek më fatlumja.

“Energjia e Qershorit është shumë pozitive. Qershori futet me ndryshime të mëdha. Do të jetë një verë e nxehtë ndryshimesh. Dielli në muajin Qershor do të jetë në Binjak dhe pas datës 20 Qershor kalon në Gaforre”, tha në mënyrë të përgjithshme Shehu.

Loading...

Renditja e shenjave:

12-Bricjapi

11-Peshqit

10-Virgjëresha

9-Demi

8-Dashi

7-Luani

6-Peshorja

5-Akrepi

4-Shigjetari

3-Ujori

2-Binjakët

1-Gaforrja

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *