Jona Spahiu zyrtarisht me rroba shtatëzanie; Ja si duket moderatorja / foto

Jona Spahiu zyrtarisht me rroba shtatëzanie; Ja si duket moderatorja / foto

Me syte qe i shkelqejne gjithmone Jona Spahiu tani eshte ne muajin e disate te shtatezanise dhe gjithashtu ne prag te celebrimit te dashurise se saj me partnerin ne nje ceremoni martese e cila thuhet se do te jete shume intime dhe sekrete. Moderatorja e njohur, vetëm para pak kohësh bëri të ditur lajmin se shumë shpejt do të martohet me të dashurin e saj, Frekli Ymerin.

Loading...

Megjithese vete Jona nuk ka folur asnjehere publikisht per shtatezanine e saj kjo nuk ka me vend per dyshime.Veshja që Jona ka zgjedhur në eventin Class Fashion Show, duket si një veshje e përshtatshme për një vajzë shtatzënë. Ajo kishte zgjedhur një fustan të lirshëm dhe të gjatë, ngjyrë bojëqielli me flamingo, që duket shumë praktik dhe i fsheh fare mirë format trupore. Keni ende dyshime?

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *