Klea Huta vesh fustanin e bardhë të nusërisë dhe duket më e bukur se kurrë / foto

Klea Huta vesh fustanin e bardhë të nusërisë dhe duket më e bukur se kurrë / foto

Aktualisht po zhillohet “Class Fashion Show” eventi i përvitshëm që i dedikon një mbrëmje të veçantë fustaneve të nusërisë. “Class by Alketa Vejsiu” këtë vit ka zgjedhur që të mos jetë vetëm një personazh VIP që do shfaqet në sfilatë. Disa figura të bukura, por edhe të rëndësishme të ekraneve shqiptare do të jenë pjesë e sfilatës.

Njëra prej tyre është Klea Huta e cila pak më parë ka sfiluar përpara të ftuarve me një fustan të bardhë madhështor e që i shkonte shumë. Sapo ajo është shfaqur të pranishmit kanë duartrokitur teksa dallohej se këngëtarja kishte shumë emocione.Klea është në një lidhje me Elgit Dodën e ndoshta shumë shpejt do e shohim jo vetëm si një nuse sfilate por një nuse altari./Blitz.al/

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *