Rozana & Fiori bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

Rozana & Fiori bëjnë XING me të njëjtën veshje; Ja kush duket më bukur / foto

Sapo kanë filluar të vijnë të ftuarit e parë në një prej eventeve më të rëndësishëm të modës, Class Fashion Shoë. Emrat më të njohur të botës së ekranit, shoëbizit dhe modës pritet të jenë pjesë e këtij eventi. Disa prej të ftuarve të parë që sapo kanë mbërritur në event janë: Elda Laze, Albi Nako, Alba Hoxha, Rudina Dembacaj, Fjodora Fjora, Jonida Maliqi, Elia Zaharia Zogu etj.

Loading...

Dy moderatoret e emisonit ‘BOOM’ Fiori Dardha dhe Rozana Radi I kanë cuditur të gjithe duke u paraqitur në evnet të veshura njësoj. Kemishë të bardhe dhe fud të zi moderatoret dukeshin në harmoni të plotë me njera tjetrën, e vetmja jë që I diferenconte ishin këpucët Firoi kishte zgjedhur një palë sandale të zeza ndërsa Rozi stileto të kuqe. Si mendoni kush nga vajzat duken më bukur?

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *