Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë; Ja emri i veçantë i fëmijës

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë; Ja emri i veçantë i fëmijës

Lajmin se ajo ishte shtatezane e morem vesh pasi ajo e beri te ditur ne finalen e ‘Kenges Magjike’ vitin e kalur dhe ja ku jemi sa hap e mbyll syte 9 muaj me vone dh kengetarja ka sjelle ne jete femijen e saj te pare. Jemi duke folur per Blerina Braken e cila sot eshte bere me nje djale te cilen e ka quajtur Edeil.


Kete fakt e ka bere te ditur permes nje postimi ne Instagramin e saj ne te cilin ka postuar nje foto te vogelushit duke i uruar mireseardhjen ne jete! “Mirëserdhe në jetë biri im Edeil. Faleminderit  i madhi zot që më bekove me këtë mrekulli”, ka shkruar Blerina pranë fotos duke marrë kështu dhe shumë urime nga ndjekësit e saj.

Loading...

 

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *