Arjan Cani prezanton për herë të parë vajzën e tij, shikoni sa shumë ngjajnë/ foto

Arjan Cani prezanton për herë të parë vajzën e tij, shikoni sa shumë ngjajnë/ foto

Arian Çani,  është përpjekur ta mbajë larg vëmëndjes së medias familjen e tij. Mirëpo ditën e djeshme, moderatori i “Zonë e Lirë”  ka bërë një përjashtim në ceremoninë e inagurimit të amfiteatrit të Tiranës.Në një intervistë për emisionin “Rudina”, ai u shfaq së bashku me vajzën e tij Joana, e cila siç duket dhe nga pamjet ka një ngjashmëri të madhe me Çanin.

“Bukur shumë këtu po po, ja po presim të fillojë koncerti me Joanën edhe shyqyr që është koha e mirë dhe po e shijojmë , ka dal një gjë shumë e bukur, ja po e inaugurojmë sot me Joanën”, ka thënë moderatori duke i drejtuar mikrofonin vajzës së tij.

Loading...

 

 Credits: Tv Klan, iconstyle.al

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *