Zbulohet i dashuri i Elhaida Danit; Ja këngëtari shqiptar që i ka rrëmbyer zemrën / foto

Zbulohet i dashuri i Elhaida Danit; Ja këngëtari shqiptar që i ka rrëmbyer zemrën / foto

Elhaida Dani është një nga ato këngëtare shqiptare me të cilat ne krenohemi, kujtojmë këtu fitoren e saj në ‘The voice Italy’ apo edhe sukseset e saj për të cilat dëgjojmë shpësh të flitet. Por ndyshe sa ndodh me karrierën e saj për jetën private te këngëtares dimë shumë pak. Elhaida nuk preferon të flas e aq më tepër të tregojë shumë për anen e saj sentimentale.

Mirëpo “Blitz.al” ka zbuluar sot se Elhaida aktualisht është në një lidhje me tenorin Branimir Agovi. Ai është pjesë e Operas së Vienës dhe dikur ka konkurruar në Star Academy.Ka qenë Branimiri që ka publikuar foto me Elhaidën ku nuk kursen t’ja shprehë dashurinë me zemra apo fjalë si “Ne të dy”.

Loading...

Loading...


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *